آنالیز

آنالیز

+اینجا برای من یعنی آرامش
+برای دل خودم مینویسم: )
+ در جستجوی خویشتن
+خلاصه لینک برای بلاگفا:
yon.ir/5jhx

اولین تجربه استنشاق اسپری فلفل

دوشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۲۷ ق.ظ

خب جریان از این قرار است, دو روز متوالی پسرهای  شر در گروه نوجوانان ,کلهم نظم وتشکیل کلاس های معاونت جهاد دانشگاهی را بهم زده اند و امروز تمام دوربین های مدار بسته را چک کردند شناسایی شان کنند, حالا فکر  میکنید چه کارخفته ی انجام داده اند؟

در زمان اتمام کلاس ها و شروع تایم بعدی( یعنی همان آنتراک) در راهرو اسپری فلفل زده اند؛  امروز برای دومین مرتبه این اتفاق تکرار می شود و همان طور که شما در جریان هستید بنده ریه ام داغان ست و سرفه های مداوم دارم, از کلاس که خارج شدم با یک سرفه تا منتها الیه ریه ام سوخت ! دوان دوان دو پله یکی خودم را به فضای باز رساندم و چهار تا فحش آبدار نثار روح پر فتوحشان کردم.

جالب است بدانید پسرهای گروه نوجوانان به رئیس سی و هفت,هشت ساله ی گروه زبان آموزش میدادند "همه لامپارو روشن کن بو بره " :| آقای "ر" هم مو به مو به توضیحات شان گوش می داد و عمل می کرد: | در این حد وضعیت قارش میش شده بود.

خب همیشه تصورم از اسپری فلفل یک بوی شبیه بوی فلفل قرمز بود اما رایحه ی یک عطر و با تنفس عمیق یک حس سوزش آور داشت.

در راه برگشت باران  لطیف و حال خوب کنی می بارید که در یک لحظه آن همه سرفه و جو متشنج ، یاد بُردم :)

این هم کوچه ی خانه ی ما :)  دقیقا همان خانه سیمانی که لامپ اتاق بالایی اش روشن است و قاعدتا باید خاموش باشد ( الان من بیرونم کی تو اتاقمه ؟! ) 


پی نوشت: کیفیت دوربین هواوی جی 700 ام تو حلقم: D 

پی نوشت 2: می توانید یک دختر بیست و سه ساله شاد و هنذفری به گوش با این آهنگ را تصور کنید از سر کوچه می آید و زمزمه وار میخواند " همه ی فصل ها با تو فصل بهارِ که دلم همیشه بی تو بی قرارِ  روی پیشونی بخت من نوشته همه ی سال با تو اردبیهشعق :) " 

این آهنگ را فقط یک اردیبهشتی متعصب گوش میدهد :))


  

۹۵/۱۰/۲۷
آنالیز